Obecně se dá říct, že v nastávajícím sychravém počasí venku a vyhřátých místnostech uvnitř potřebují všechny typy pleti jedno společné – hydrataci. Tu je potřeba zajistit nejen hydratačními látkami, ale také vyšším podílem lipidů, které pokožku před ztrátou vody ochrání.

Pleť může prospívat a být krásná pouze tehdy, má-li dostatek vláhy a lipidů, které v ní tuto vláhu uzamknou. Pokud naší pleti rovnováha mezi vodou a lipidy chybí, trpí suchostí, pnutím, vypadá unaveně, zašedle a bez života.

Potřebám hydratace a vyvážené míry lipidů v podzimních a zimních měsících jsme také přizpůsobili jeden z letošních vánočních balíčků s názvem KRÉMOVÝ ANTI-AGE pro mastnou či suchou pleť. Balíček se skládá z liposomálního gelu, konkrétně Liposome Multi Active Light s obsahem vícevrstvých liposomů pro svou schopnost pěstit a hydratovat pokožku do jejích hlubokých vrstev. V balíčku určeném na mastnou pleť je gel zkombinován s krémem Sensitive pro mastnou a normální pleť s vyváženým podílem tuku tak, aby pleť dostatečně pěstil, ale zbytečně nemastil.

V balíčku určeném pro suchou pleť je obsažen stejný liposomální gel, ale krém Sensitive pro normální a suchou pleť, s vysokým podílem tuku pro intenzivní péči a promazání. Oba krémy Sensitive pak obsahují důležité vitaminy E a A, které tvoří základ anti-age péče. Společně totiž zajišťují krásu a zdraví pleti pomocí ochrany a regenerace buněk.

Posledním přípravkem a zároveň dárkem ZDARMA v balíčku KRÉMOVÝ ANTI-AGE pro oba typy pleti je Hydratační ampule. Extra porce hydratačních látek včetně kyseliny hyaluronové má vypínací účinek, redukuje vrásky a dodává jas

A jak vlastně přípravky používat? Vždy na vyčištěnou a tonizovanou pleť přichází jako první liposomální gel o velikosti čočky. Je potřeba ho pomocí bříšek prstů rovnoměrně roznést po obličeji, krku a dekoltu a teprve potom jemně rozetřít. Poté postup opakujeme s kapkou Hydratační ampule, a nakonec s krémem o velikosti hrášku. Jedině tímto způsobem naneseme správně malé množství a pleť nepřepěstíme. Ano, malé množství, protože pracujeme s opravdu koncentrovanou kosmetikou.

Je důležité zdůraznit, že v případě, že používáme make-up z řady DR.BAUMANN MakeUP, musíme ho v denní péči zohlednit. V takovém případě Sensitive krém z ranní péče vynecháme a nanášíme pouze liposomální gel s kapkou ampule. Na vstřebanou péči pak aplikujeme make-up. Zejména pak Krémový make-up s obsahem jojobového oleje, bambuckého másla a minerálních pigmentů pro přirozenou péči a efekt dokonale sametové pleti je ideální volbou pro příštích pár měsíců.

Autor: Denisa Novotná          V Příadě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel. 777705939, nebo : petrone@seznam.cz
26.10.2021                              Kosmetika Příbram-Orlov 120.