Zlatý klíč k pleti

Denně na nás útočí až 5 tisíc reklam, které se snaží zaujmout naši pozornost a přimět nás k nákupu. Často obsahují hesla typu „doporučeno odborníky“, „klinicky ověřeno“ nebo „záruka kvality“. Výzkumný tým z americké univerzity ve Valdosta State podrobil kosmetické reklamy analýze a jejich výsledky jsou přinejmenším zarážející. Pouhých 18 % bylo vyhodnoceno jako pravdivých a 4 z 5 dokonce zcela lživé.

VÁNOCE 2022

Již můžete vybírat z nabídky vánočních balíčků za zvýhodněnou cenu. V každém z balíčků najdete jeden produkt zdarma + ještě dárek kosmetickou taštičku. Balíčky jsou sestaveny na míru každému typu pleti.

Akce LIPOSOMY

„Již od nepaměti tě chráním, a přesto mě často poškozuješ. Jsem největším orgánem tvého těla, a přesto mě přehlížíš. Dýcháš mnou, a přesto mě dusíš. Svými smysly ti přináším mnohé prožitky, a přece jsi ke mně necitlivý…“ Měli bychom svou pokožku lépe vnímat.

AKCE :Péče o pleť s akné

Do 15.11.2022 můžete využít slevu -20% na nákup přípravků pro domácí péči při návštěvě salónu a zakoupení / i absolvování :-) / ošetření pleti s akné do 25 let. Neváhejte se objednat, konzultace péče o problémovou pleť ZDARMA. Tel. 777 705 939

Masky - pleťové boostery

Masky již dávno nejsou určené k použití pouze v salonech, ale jejich nanášení v domácím prostředí je doporučeno pravidelně, protože na pleti svými obsaženými koncentrovanými látkami působí jako booster.

Lehká Hlava

Termín „acné cosmetica“ představuje typ mírného akné, které je výsledkem používání kosmetiky s komedogenními látkami. Může se vyskytnou kdekoli na těle, ale většinou se s příznaky setkáme na místech, na kterých používáme kosmetické přípravky nejčastěji jako je obličej, krk a vlasová pokožka, respektive čelo a vlasová linie. Pro tento typ akné jsou typické nezánětlivé malé pupínky pod kůží, uzavřené nebo otevřené komedony a pokožka na omak drsná s nepěknou texturou. Klíčem k nalezení nevhodného přípravku je poznamenat si produkty používané v okolí postižené oblasti. Pokud je například vyrážka koncentrovanější podél horních lícních kostí a očního okolí, může být na vině oční produkt, zatímco drsná kůže a pupínky podél vlasové linie a na čele mohou být způsobeny nevhodným šamponem nebo kondicionérem.

Letní ampule

S letním programem se ale mnohdy pojí méně času na pravidelné aktivity jako je návštěva kosmetického salonu. Aby vaše pleť měla i v létě přesně to, co potřebuje, přinášíme tipy a doporučení zaměřené na oblíbené gelové ampule, které mají ideální využití právě v létě.

ČISTÍM TEDY JSEM

Stále mnoho zákaznic přichází do kosmetických salonů s prosbou – „rád/a bych nějaký krém“, aniž by si uvědomovaly, že musí začít vhodnými čisticími přípravky.

RODINNÝ OPALOVÁK

Minimálně my ženy/maminky to řešíme každý rok. (tatínkové prominou). Jaký faktor budeme potřebovat, aby byl dostatečný pro děti, ale zároveň nám, ženám, umožnil slušivé opálení? Bude dobré začít tím, co chceme přes léto dělat, kam nás naše plány zavedou a jak dlouhou dobu na slunci budeme trávit. Podle toho pak můžeme vybrat správnou výši ochranného faktoru pro celou rodinu.

NOVINKA Baobab krém Dr.Baumann

BAOBAB KRÉM je pojmenovaný po své hlavní ingredienci. Olej ze semen plodu baobabu, přezdívaného "strom života", podporuje elasticitu, hydrataci a zanechává pleť hebkou a skutečně plnou života. Do konce dubna za zaváděcí cenu - 20%

Liftingové ošetření

Kosmetický rituál s Alginátovou maskou - celkové relaxační ošetření s liftingovým efektem na pleti. Přibližně 90.minutový relax zahrnuje celkové ošetření obličeje, krku a dekoltu s masáží, čištěním ultrazvukovou špachtlí, aplikací liposomů, aktivního vypínacího séra, mezoterapií, aplikací červeného světla pro podporu tvorby kolagenu, Alginátové liftingové masky, závěrečné péče / krém, make-up/, ošetření nohou a rukou.

DOPORUČENÍ S DÁRKEM

Přiveďte do našeho salonu na ošetření nebo konzultaci péče o pleť svou kamarádku a obě od nás jako dárek dostanete VOUCHER V HODNOTĚ 500kČ na kosmetické ošetření nebo nákup libovolných přípravků.

Když pokožka promlouvá - 20% na LIPOSOMY

„Již od nepaměti tě chráním, a přesto mě často poškozuješ. Jsem největším orgánem tvého těla, a přesto mě přehlížíš. Dýcháš mnou, a přesto mě dusíš. Svými smysly ti přináším mnohé prožitky, a přece jsi ke mně necitlivý…“

Péče o nohy

Novinky našeho sortimentu – MASKU NA NOHY a KRÉM NA POPRASKANOU POKOŽKU SUPER můžete vyzkoušet v průběhu února 2022 s 20% slevou.

Atopický ekzém v zimně

V zimním období obecně lidská pokožka trpí vyšší mírou vysušení, tedy i ta atopická. Atopický ekzém jako chronické zánětlivé neinfekční kožní onemocnění je v dospělé populaci zastoupen přibližně z 10 % (u dětí okolo 30 %), a podle stále probíhajících průzkumů se toto číslo ještě navyšuje. Ve svém názvu si nese slovo „atopie“, které vychází z řeckého slova „atopos“ neboli zvláštní či nezvyklý, spojované nejenom s tímto ekzémem, ale i s astmatem nebo sennou rýmou. Tyto tři jednotky mohou mezi sebou různě přecházet, kupříkladu ten kdo v dětství trpí na atopický ekzém, ho už v dospělosti nemusí mít a bude se namísto něj potýkat se sennou rýmou.

Vitaminy pro pleť

Vitaminy jsou pro naše tělo nepostradatelné. Protože si jich většinu neumí naše tělo vyrobit samo, musíme je pomocí stravy dodávat a v tomto období je jejich zvýšený přísun aktuální. I naše pokožka pro správné fungování a pěstění potřebuje vitaminy. Proto by neměly v naší kosmetické péči ve vyvážených kombinacích a koncentracích určitě chybět. Jen tak podpoříme a posílíme přirozený pěstící proces, včetně tolik chtěného anti-age efektu.

Akce čistá pleť- Listopad 10-18 let Příbram-Orlov

Čištění pleti pro všechny holky a kluky od 10 do 18 let . Do konce listopadu můžeš přijít se svou kamarádkou / nebo kamarádem/ na čištění pleti za 499Kč ( běžná cena 620Kč ) a ještě si odnést 2 přípravky na domácí péči ZDARMA! Při ošetření, které trvá 60 minut ti vyčistíme pleť peelingem, ultrazvukem, popřípadě mechanicky. Odstraníme všechny černé tečky, bílé a žluté pupínky, aplikujeme sérum s liposomy pro hloubkovou obnovu, protizánětlivý koncentrát , hloubkově čistící, zklidňující masku, modré, protizánětlivé světlo, a na závěr multivitamínové mléko popřípadě zinkový hojivý krém na jizvy po akné. Kde-kosmetika Příbram-Orlov , MHD z Příbrami linka A5, zastávka Orlov U kříže, cesta trvá cca.10 min. Neváhej si zajistit volný termín na tel. 777 705 939, nebo na petrone@seznam.cz

Čistá pleť do 31.10. -20% v salonu Příbram-Orlov

I když tento článek ani téma samotné není zcela cílené na čištění obličeje, měli bychom tím svou kosmetickou péči začínat. Je pravdou, že spousta žen bez mučení přiznává, že čištění své pleti moc nedává nebo si vystačí s opláchnutím obličeje vodou, případně mýdlem. Ale zrovna tak, jako byste neodbývali mytí nádobí po večeři pouhým opláchnutím vlažnou vodou, také obličej je důležité odmastit a zbavit nečistot pomocí čisticího nebo odličovacího přípravku a následně tonizovat, abychom pleť dostali zpět do lehce kyselého pH. Pak totiž nebrání nic tomu, aby drahé a opravdu fungující ingredience v našich krémech či sérech rozvinuly svůj potenciál na maximum.

REGENERACE V KAPCE

Přípravky s minimem ingrediencí ve složení, které často spočítáme na prstech jedné ruky. To jsou ampule kosmetiky DR.BAUMANN s koncentrovaným obsahem a dávkováním po kapkách.

DOKONLÝ POHLED

Mluvíme-li o dokonalém pohledu, myslíme tím především opečovávanou pokožku očního okolí správnými přípravky s ohledem na věk a stav pleti. Oční okolí má z celého obličeje vůbec nejtenčí kůži, obsahuje velmi malé množství mazových a potních žláz a každý rok je v této oblasti vidět.

Letní hydratace

Abychom si i v létě udrželi krásně opečovávanou pleť, je potřeba věnovat více pozornosti správné hydrataci, ochraně před slunečními paprsky a zároveň každodenní péči odlehčit.

Domácí ošetření s látkami proti stárnutí pleti

Při používání přípravků Dr.Baumann zjistíte, že pořizovací náklady na vaši domácí péči nejsou tak vysoké jako dřív. Budete pozorovat, jak se vaše pleť rozjasňuje a z vaší tváře mizí únava. Pokud účinky péče podpoříte zdravým životním stylem, dosáhnete velkých efektů.

Regenerační péče na zimu salon Příbram-Orlov

Ideální vánoční nadílka pro zimní období, kdy pleť potřebuje chránit před mrazem, pomoct se vyrovnat s teplotními přechody ze zimy do tepla a doplnit potřebné látky pro posílení přirozené kožní bariéry. Samozřejmostí je anti-age účinek s viditelnými výsladky - sametové vypnutí pleti, po kterém touží každá z nás.