Atopický ekzém v zimně

V zimním období obecně lidská pokožka trpí vyšší mírou vysušení, tedy i ta atopická. Atopický ekzém jako chronické zánětlivé neinfekční kožní onemocnění je v dospělé populaci zastoupen přibližně z 10 % (u dětí okolo 30 %), a podle stále probíhajících průzkumů se toto číslo ještě navyšuje. Ve svém názvu si nese slovo „atopie“, které vychází z řeckého slova „atopos“ neboli zvláštní či nezvyklý, spojované nejenom s tímto ekzémem, ale i s astmatem nebo sennou rýmou. Tyto tři jednotky mohou mezi sebou různě přecházet, kupříkladu ten kdo v dětství trpí na atopický ekzém, ho už v dospělosti nemusí mít a bude se namísto něj potýkat se sennou rýmou.

ANTI-AGE péče se slevou 20%

Do konce ledna můžete využít slevu - 20% na nákup luxusní oční péče Dr.Baumann SkinIdent . Ke koupi na salonu: Příbram-Orlov 120, nebo na eshopu.

Vitaminy pro pleť

Vitaminy jsou pro naše tělo nepostradatelné. Protože si jich většinu neumí naše tělo vyrobit samo, musíme je pomocí stravy dodávat a v tomto období je jejich zvýšený přísun aktuální. I naše pokožka pro správné fungování a pěstění potřebuje vitaminy. Proto by neměly v naší kosmetické péči ve vyvážených kombinacích a koncentracích určitě chybět. Jen tak podpoříme a posílíme přirozený pěstící proces, včetně tolik chtěného anti-age efektu.

Vánoční akce- dárkové balíčky+ poukazy salon Příbram-Orlov

Prodej vánočních dárkových balíčků již zahájen! Balíčky od 480Kč pro všechny věkové kategorie- dětská péče, péče pro mladou pleť, péče s kys. hyaluronovou, vitamínová , regenerační, anti age péče,... Vybírat můžete z již nachystaných setů, nebo si balíček zkombinovat dle vlastního výběru. V každém balíčku jeden produkt v hodnotě 80 Kč až 1300Kč zdarma.

Akce čistá pleť- Listopad 10-18 let Příbram-Orlov

Čištění pleti pro všechny holky a kluky od 10 do 18 let . Do konce listopadu můžeš přijít se svou kamarádkou / nebo kamarádem/ na čištění pleti za 499Kč ( běžná cena 620Kč ) a ještě si odnést 2 přípravky na domácí péči ZDARMA! Při ošetření, které trvá 60 minut ti vyčistíme pleť peelingem, ultrazvukem, popřípadě mechanicky. Odstraníme všechny černé tečky, bílé a žluté pupínky, aplikujeme sérum s liposomy pro hloubkovou obnovu, protizánětlivý koncentrát , hloubkově čistící, zklidňující masku, modré, protizánětlivé světlo, a na závěr multivitamínové mléko popřípadě zinkový hojivý krém na jizvy po akné. Kde-kosmetika Příbram-Orlov , MHD z Příbrami linka A5, zastávka Orlov U kříže, cesta trvá cca.10 min. Neváhej si zajistit volný termín na tel. 777 705 939, nebo na petrone@seznam.cz

Čistá pleť do 31.10. -20% v salonu Příbram-Orlov

I když tento článek ani téma samotné není zcela cílené na čištění obličeje, měli bychom tím svou kosmetickou péči začínat. Je pravdou, že spousta žen bez mučení přiznává, že čištění své pleti moc nedává nebo si vystačí s opláchnutím obličeje vodou, případně mýdlem. Ale zrovna tak, jako byste neodbývali mytí nádobí po večeři pouhým opláchnutím vlažnou vodou, také obličej je důležité odmastit a zbavit nečistot pomocí čisticího nebo odličovacího přípravku a následně tonizovat, abychom pleť dostali zpět do lehce kyselého pH. Pak totiž nebrání nic tomu, aby drahé a opravdu fungující ingredience v našich krémech či sérech rozvinuly svůj potenciál na maximum.

REGENERACE V KAPCE

Přípravky s minimem ingrediencí ve složení, které často spočítáme na prstech jedné ruky. To jsou ampule kosmetiky DR.BAUMANN s koncentrovaným obsahem a dávkováním po kapkách.

DOKONLÝ POHLED

Mluvíme-li o dokonalém pohledu, myslíme tím především opečovávanou pokožku očního okolí správnými přípravky s ohledem na věk a stav pleti. Oční okolí má z celého obličeje vůbec nejtenčí kůži, obsahuje velmi malé množství mazových a potních žláz a každý rok je v této oblasti vidět.

Letní hydratace

Abychom si i v létě udrželi krásně opečovávanou pleť, je potřeba věnovat více pozornosti správné hydrataci, ochraně před slunečními paprsky a zároveň každodenní péči odlehčit.

Domácí ošetření s látkami proti stárnutí pleti

Při používání přípravků Dr.Baumann zjistíte, že pořizovací náklady na vaši domácí péči nejsou tak vysoké jako dřív. Budete pozorovat, jak se vaše pleť rozjasňuje a z vaší tváře mizí únava. Pokud účinky péče podpoříte zdravým životním stylem, dosáhnete velkých efektů.

Dárkové poukazy

Nevíte co pod stomeček kamarádce, mamince, babičce? :-) Pořiďte jim dárkový poukaz na kosmetické ošetření- v nabídce více druhů. V prosici sleva 40% na všechny dárkové poukazy.

Regenerační péče na zimu salon Příbram-Orlov

Ideální vánoční nadílka pro zimní období, kdy pleť potřebuje chránit před mrazem, pomoct se vyrovnat s teplotními přechody ze zimy do tepla a doplnit potřebné látky pro posílení přirozené kožní bariéry. Samozřejmostí je anti-age účinek s viditelnými výsladky - sametové vypnutí pleti, po kterém touží každá z nás.