Celkové ošetření všech typů pleti ( odlíčení, peelingy,hloubkové čištění, aplikace speciálních sér, ampulí, masek, masáž- obličeje- krku-dekoltu, závěrečná péče, denní líčení, depilace, úprava obočí, barvení řas a obočí)

Čištění ultrazvukem, světelná terapie, mezoterapie

Unikátnost produktů Dr.Baumann SkinIdent

 • Bez chemických konzervačních látek
 • Bez parfemace
 • Bez živočišných přísad
 • Bez minerálních olejů
 • Bez zbytečných obalů
 • Bez mnoha alergenů
 • Bez obohacení kyslíkem
 • S vícevrstvými liposomy
 • S vitamíny prospěšnými pro pleť
 • S pravými přírodními oleji
 • S dobře snášenlivými složkami
 • S kvalitními rostlinnými složkami.
 • S trvanlivostí nejméně 30 měsíců
 • S přirozeným aroma                                                              

Zdravé kosmetické ošetření v bionomické kvalitě s přípravky Dr. Baumann s viditelnými výsledky.

Látky obsažené ve výrobcích DR. BAUMANN jsou vybírány s velkou pečlivostí na základě alergologických a dermatologických výzkumů. Cílem je jejich maximální snášenlivost a tím minimální riziko vzniku alergických reakcí. Většina obsažených látek je identických s pokožkou, tzn., že se v našem těle již přirozeně vyskytují. Některé specifické produkty však obsahují látky, které nejsou tělu vlastní, ale pomáhají při řešení různých problémů. Jsou to například tea-tree olej a oxid zinečnatý pro péči o pleť s akné, heřmánkový olej a další éterické oleje nebo aloe vera pro zklidnění pleti. Co dělá tyto přípravky opravdu jedinečnými je vysoký obsah vícevrstvých liposomů, které mají schopnost pronikat hluboko do pokožky a tím do ní dopravují všechny obsažené prospěšné látky - vitaminy, ceramidy, lecitin a další. Vyváženou kombinací jednotlivých účinných látek a přírodních vitaminů je dosaženo nejen optimálního pěsticího účinku, ale zároveň standardní trvanlivosti produktů bez použití jakýchkoli chemických konzervačních látek (parabenů). Maximální možná snášenlivost a optimální péče o pleť  také znamená zákaz používání minerálních olejů a vonných látek, které patří mezi nejčastější spouštěče alergií. V neposlední řadě  výrobci vyjadřují respekt k životnímu prostředí a zvířatům, proto nepoužívají zbytečné přebaly ani látky živočišného původu.

Kosmetické produkty Dr. Baumann se vyznačují vysokým obsahem účinných a pěsticích látek. Z toho vyplývá, že pro denní přísun aktivních látek a péči stačí opravdu velmi malé množství přípravku pro jedno použití. Při používání přípravků Dr. Baumann zjistíte, že pořizovací náklady na vaši domácí péči nejsou tak vysoké jako dřív.

Budete pozorovat, jak se vaše pleť rozjasňuje a z vaší tváře mizí únava. Pokud účinky péče podpoříte zdravým životním stylem, dosáhnete velkých efektů.

Podrobný přehled produktů naleznete v e-shopu, pro přístup vyplňte prosím kontaktní formulář.

 

SKINIDENT-Unikátní péče pouze z látek tělu vlastních

Produkty SkinIdent obsahují koncentrace a kombinace látek s prokázaným účinkem, které příroda nastavila jako tělu vlastní již při našem zrodu.

2. Opravdový Anti-Age díky Vitamínům
Výjimečně vysoký podíl přírodního vitaminu E v produktech spolu s vitaminem A tvoří dokonalou synergii a ANTI-AGE efekt. Půjčíme-li si čísla, tak toto znamená 1+1>2.

3. Veganská a šetrná kosmetika
Nejen s ohledem na stravu, ale především jdoucí cestou minimálního dopadu na životní prostředí. Minimem obalových materiálů a snadnou odbouratelností použitých látek.

Jemná péče pro mladou pleť

 

 
Ideální pro potřeby mladistvé pleti
Podíl účinné látky je zde nižší, aby mladistvá pleť nebyla přesycována
Základní složkou je kokosový tuk
Podrobný přehled produktů této řady naleznete na e shopu, pro přístup  vyplňte prosím kontaktní formulář.

Profesionální dekorativní kosmetika


Navržena tak, aby byla v optimálním souznění se všemi produkty Dr.Baumann SkinIdent
Štětce jsou vyrobené z velmi kvalitních umělých materiálů, aby nedocházelo k alergickým reakcím
Houbičky neobsahují latex, a proto nejsou žádné problémy s alergickými projevy pokožky
Podrobný přehled produktů naleznete na e-shopu,pro přístup vyplňte prosím kontaktní forulář.

Požitek z relaxace


Výraz SPA pochází z latiny – „sana per aquam“ – zdraví díky vodě. Řada bionome SPA obsahuje unikátní kombinaci použití olejů, éterických olejů, bahna, mořské soli, řas apod., tedy všeho, co podporuje zdraví a relaxaci
Harmonický soulad obsažených látek s fyziologií a anatomií pokožky
Podrobný přehled produktů naleznete na e-shopu, pro přístup vyplňte prosím kontaktní formulář.