Kosmetika však obsahuje převážně látky tělu cizí. Ty nám v mnoha případech umí skvěle posloužit, ale na druhou stranu i uškodit bez ohledu na svůj syntetický či přírodní původ. Imunitní systém je vyhodnotí jako látky tělu cizí a spustí reakci. Ta se na kůži projeví jako alergie, která je bohužel doživotní. V takovém případě se o pozitivních účincích kosmetických přípravků nedá mluvit.

Ještě nikdy nebyla na trhu žádná kosmetická značka nabízející produkty tvořené pouze z látek tělu vlastních. Situace se změnila příchodem světově jedinečné kosmetické řady SkinIdent, tvořené výhradně látkami pleti vlastními a výjimečné svou maximální snášenlivostí a současně viditelným pozitivním účinkem na pokožku. Je určena pro salonní a domácí použití a dostupná v exkluzivních kosmetických salonech nebo prostřednictvím internetového obchodu chráněného heslem příslušného kosmetického salonu.

Úspěch SkinIdentu vězí v samotném počátku jeho vzniku. Podmínkou bylo sestavit výrobky výhradně z vysoce účinných tělu vlastních látek, v optimálních koncentracích a bionomické kvalitě (bez konzervačních látek, parfemace, minerálních olejů, látek živočišného původu apod.). Na výběr správných ingrediencí se zaměřil dermatolog Dr. Ernst Walter Henrich, který své zkušenosti z praxe spojil s důkladným studiem velkého množství dermatologických a alergologických výzkumů. Tyto stanovené podmínky pak zkušený kosmetický chemik Dr. Thomas Baumann vypracoval do posledního detailu a převedl do praxe. Vznikla řada specifických kosmetických přípravků vhodných k péči o pokožku obličeje i celého těla. Výsledek jejich práce nejlépe vystihuje citát Antoina de Saint-Exupéryho: „Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat."

SkinIdent je svým unikátním složením kosmetikou se skutečným anti-age efektem, vyhovující osobám s citlivou pletí a kožními onemocněními, jako je např. atopický ekzém nebo lupénka, a je jednoduše ideální pro všechny, kteří touží po přirozené péči o pleť.

Autor: Ing. Eva Ringlová