Produkty SkinIdent: Precizní dokonalost z látek tělu vlastních

Běžně si neuvědomujeme, jak je naše tělo unikátní a nemá obdoby. Příroda ho sestavila s velkou dávkou preciznosti a důvtipu, díky kterým se nejednou stalo předlohou pro vytvoření něčeho výjimečného. Běžně se tomu tak děje u kosmetických přípravků, v nichž najdeme mnohé látky tělu vlastní (vyskytující se přirozeně v našem těle) a prospěšné pro naši pleť jako je např. hyaluronát sodný, vitamin A nebo skvalen.

JARO 2019

Pořiďte si s nadcházejícím jarem novou , jedinečnou péči o pleť se slevou 20%! Sleva platí na vše zakoupené na salóně :-)

POSLEDNÍ MOŽNOST ZAČÍT S AHA PEELINGEM

Pokud ještě váháte zda začít s AHA peelingem, je nejvyšší čas. Poslední týden v lednu je poslední možnost. Na přiložené fotodokumentaci je patrné zjemnění jizev i zmírnění zánětlivých projevů.

CERAMIDY- látky tělu vlastní

Ceramidy patří mezi nejdůležitější složky přítomné v naší pokožce. Vytváří společně s dalšími složkami lipidovou hmotu vyplňující prostor mezi buňkami horních vrstev pokožky. U zdravého mladého člověka jich najdeme v rohové vrstvě až 50 %. Množství ceramidů v pokožce se zvyšujícím věkem neúprosně klesá. Po třicítce jich máme až o polovinu méně než ve dvaceti letech, kdy toto číslo není bohužel konečné.

P O D Z I M - A H A peeling

-opět jsme začaly s peelingem ovocnými kyselinami, v našem případě kyselinou glykolovou. Dokáže pomoci v případě akné, zánětů, jizviček po akné, nadměrné pigmentace, silné nečisté pleti, jemných vrásek. Přikládám několik fotografií :

VITAMIN E : pomoc pro udržení mladistvé pleti

Na kosmetickém trhu se neustále setkáváme s novými ingrediencemi, kterými se snaží výrobci plnit naše přání – mít dokonale čistou bezchybnou pleť s minimem viditelných známek jejího opotřebení a stárnutí.

PSANÍČKA

Představuji Vám novinku- psaníčka se zdravou péčí Dr.Baumann-nové praktické 10ml balení za výhodnou cenu!

ANTI-AGE péče pro tři generace

Je Vám 20+ 35+ 50+ a chcete vypadat stále mladě? S Anti -Age programem od Dr.Baumanna máte možnost vrásky které vznikají v průběhu stárnutí pleti ovlivnit.

CELULITIDA, KRÁSNÉ TĚLO DO PLAVEK :-)

Chcete zatočit s celulitidou? Nabízíme zábaly proti celulitidě, délka procedury je celkem 60min.( 30min.zábal, + peeling+masáž). Ošetření se provádí 2x týdně po dobu 5 týdnů.

Alginátová maska " na vlastní kůži"

Děkuji jedné velmi milé zákaznici, že souhlasila s uveřejněním fotek- aby jste mohli i Vy posoudit účinky Alginátové masky aplikované na salóně v rámci celkového liftingového ošetření.

Regenerační péče na zimu

Ideální vánoční nadílka pro zimní období, kdy pleť potřebuje chránit před mrazem, pomoct se vyrovnat s teplotními přechody ze zimy do tepla a doplnit potřebné látky pro posílení přirozené kožní bariéry. Samozřejmostí je anti-age účinek s viditelnými výsledky - sametové vypnutí pleti, po kterém touží každá z nás.