V Á N O C E 2018

Milé dámy Blíží se nám vánoce a tak i v salónu jsou připraveny dárkové balíčky. Zdravou péči si nyní můžete pořídit se slevou např. 470Kč, 314Kč, či 800Kč. Vybrat si můžete z nabídky 2+1 zdarma, nebo přímo na míru zhotovíme balíček dle výběru / libovolný Liposom + libovolný krém s ampulí vit.E či oční péčí dle výběru zdarma. Pro inspiraci mrkněte dále.

CERAMIDY- látky tělu vlastní

Ceramidy patří mezi nejdůležitější složky přítomné v naší pokožce. Vytváří společně s dalšími složkami lipidovou hmotu vyplňující prostor mezi buňkami horních vrstev pokožky. U zdravého mladého člověka jich najdeme v rohové vrstvě až 50 %. Množství ceramidů v pokožce se zvyšujícím věkem neúprosně klesá. Po třicítce jich máme až o polovinu méně než ve dvaceti letech, kdy toto číslo není bohužel konečné.

P O D Z I M - A H A peeling

-opět jsme začaly s peelingem ovocnými kyselinami, v našem případě kyselinou glykolovou. Dokáže pomoci v případě akné, zánětů, jizviček po akné, nadměrné pigmentace, silné nečisté pleti, jemných vrásek. Přikládám několik fotografií :

VITAMIN E : pomoc pro udržení mladistvé pleti

Na kosmetickém trhu se neustále setkáváme s novými ingrediencemi, kterými se snaží výrobci plnit naše přání – mít dokonale čistou bezchybnou pleť s minimem viditelných známek jejího opotřebení a stárnutí.

PSANÍČKA

Představuji Vám novinku- psaníčka se zdravou péčí Dr.Baumann-nové praktické 10ml balení za výhodnou cenu!

ANTI-AGE péče pro tři generace

Je Vám 20+ 35+ 50+ a chcete vypadat stále mladě? S Anti -Age programem od Dr.Baumanna máte možnost vrásky které vznikají v průběhu stárnutí pleti ovlivnit.

CELULITIDA, KRÁSNÉ TĚLO DO PLAVEK :-)

Chcete zatočit s celulitidou? Nabízíme zábaly proti celulitidě, délka procedury je celkem 60min.( 30min.zábal, + peeling+masáž). Ošetření se provádí 2x týdně po dobu 5 týdnů.

Alginátová maska " na vlastní kůži"

Děkuji jedné velmi milé zákaznici, že souhlasila s uveřejněním fotek- aby jste mohli i Vy posoudit účinky Alginátové masky aplikované na salóně v rámci celkového liftingového ošetření.

Regenerační péče na zimu

Ideální vánoční nadílka pro zimní období, kdy pleť potřebuje chránit před mrazem, pomoct se vyrovnat s teplotními přechody ze zimy do tepla a doplnit potřebné látky pro posílení přirozené kožní bariéry. Samozřejmostí je anti-age účinek s viditelnými výsladky - sametové vypnutí pleti, po kterém touží každá z nás.