Krásné rty i na pláži :-)

V červenci máte možnost využít akční ceny při nákupu lesků na rty. Nejen že Vaše rty budou krásně vypadat, ale také je ochráníte proti UV záření- to zajistí vysoký obsah přírodního vitamínu E. Tak neváhejte :-)

Chystáte se na dovolenou? :-)

Už si chystáte seznam věcí : "co na dovolenou ? " :-) ,,PSANÍČKA” aneb kompletní péče na cesty ✈️ Kompletní péče pro vaši pleť v mini balení 7 ml. Vybrat si můžete z několika druhů to, co právě vaše pleť potřebuje.Sada proti akné, hydratační sada, posílení suché pleti, zdravé opálení,... Ušetříte si místo v kufru a zakoupením také podpoříte chráněnou dílnu Ros Zefyra která psaníčka vyrábí. http://www.roszefyra.cz/

Bělení pigmentových skvrn

Samotná příroda v kombinaci s vědou nás dovedla k výborným možnostem, jak v dnešní době účinně, a především bezpečně zesvětlit i vybělit pigmentové skvrny. Nejedná se tedy o nic nemožného!

Bělící krém na pigmentace

Bojíte se vzniku pigmentací? Účinný bělící krém na pigmentace, který se používá i v létě! Minerální faktor UV 10 navíc působí celý den / dokud ho nesmyjete /. V kombinaci s ampulí vit.B3 zvýšíte jeho účinek :-). V dubnu za akční cenu, pro vstup do e-shopu stačí poslat jméno a příjmení na: petrone@seznam.cz Kosmetika Příbram - Orlov č.120

Velká novinky Dr.Baumann !

Právě v prodeji velká novinka Dr.Baumann- koncentrovaná ampule Niacin- hydratuje, zpevní- zvýší obsah kolagenu v pokožce, ale také zbaví vaši pleť nadměrné tvorby mazu a zabrání vzniku pigmentových skvrn! Nepostradatelná v jarním a letním období ! Výjimečně jen v dubnu za akční cenu :-))). Pro přístup do e-shopu, stačí poslat na :petrone@seznam.cz vaše jméno a příjmení. Kosmetický salón Příbram - Orlov č.120

Kosmetické přípravky a celulitida

Současný trh nabízí nepřeberné množství přípravků určených k řešení celulitidy. Samotným užíváním jakéhokoliv přípravku však nedosáhneme nejlepších výsledků. Vhodné je si nastavit komplexní péči (správné stravování, optimální pitný režim, dostatek pohybu apod.), přičemž anticelulitidní nebo zeštíhlující přípravky fungují jako účinný pomocník při tomto nelehkém boji. Výsledky nejdou vidět okamžitě, ale časem se při správně nastavené péči dostaví. Důležité je se nevzdávat! Celulitida Problémem je velikost tukových buněk tzv. adipocytů v podkožním tukovém vazivu, které se zvětšují z důvodu nesprávného fungování lymfatického systému. Tukové buňky, s nahromaděnými látkami typu metabolických odpadních látek, toxinů, navázané vody, tuků apod., deformují svou nadměrnou velikostí vazivovou tkáň a výše položené vrstvy kůže. Utlačují také krevní a lymfatické cévy, čímž zhoršují mikrocirkulaci – oběh krve (tím i přísun živin) a lymfy (podstatnou pro transport výše zmíněných látek ven z organismu). Výsledkem je celulitida projevující se nerovnostmi v kůži, a to v oblasti stehen, hýždí, břicha, popřípadě paží.

Produkty SkinIdent: Precizní dokonalost z látek tělu vlastních

Běžně si neuvědomujeme, jak je naše tělo unikátní a nemá obdoby. Příroda ho sestavila s velkou dávkou preciznosti a důvtipu, díky kterým se nejednou stalo předlohou pro vytvoření něčeho výjimečného. Běžně se tomu tak děje u kosmetických přípravků, v nichž najdeme mnohé látky tělu vlastní (vyskytující se přirozeně v našem těle) a prospěšné pro naši pleť jako je např. hyaluronát sodný, vitamin A nebo skvalen.

POSLEDNÍ MOŽNOST ZAČÍT S AHA PEELINGEM

Pokud ještě váháte zda začít s AHA peelingem, je nejvyšší čas. Poslední týden v lednu je poslední možnost. Na přiložené fotodokumentaci je patrné zjemnění jizev i zmírnění zánětlivých projevů.

CERAMIDY- látky tělu vlastní

Ceramidy patří mezi nejdůležitější složky přítomné v naší pokožce. Vytváří společně s dalšími složkami lipidovou hmotu vyplňující prostor mezi buňkami horních vrstev pokožky. U zdravého mladého člověka jich najdeme v rohové vrstvě až 50 %. Množství ceramidů v pokožce se zvyšujícím věkem neúprosně klesá. Po třicítce jich máme až o polovinu méně než ve dvaceti letech, kdy toto číslo není bohužel konečné.

P O D Z I M - A H A peeling

-opět jsme začaly s peelingem ovocnými kyselinami, v našem případě kyselinou glykolovou. Dokáže pomoci v případě akné, zánětů, jizviček po akné, nadměrné pigmentace, silné nečisté pleti, jemných vrásek. Přikládám několik fotografií :

VITAMIN E : pomoc pro udržení mladistvé pleti

Na kosmetickém trhu se neustále setkáváme s novými ingrediencemi, kterými se snaží výrobci plnit naše přání – mít dokonale čistou bezchybnou pleť s minimem viditelných známek jejího opotřebení a stárnutí.

PSANÍČKA

Představuji Vám novinku- psaníčka se zdravou péčí Dr.Baumann-nové praktické 10ml balení za výhodnou cenu!

ANTI-AGE péče pro tři generace

Je Vám 20+ 35+ 50+ a chcete vypadat stále mladě? S Anti -Age programem od Dr.Baumanna máte možnost vrásky které vznikají v průběhu stárnutí pleti ovlivnit.

CELULITIDA, KRÁSNÉ TĚLO DO PLAVEK :-)

Chcete zatočit s celulitidou? Nabízíme zábaly proti celulitidě, délka procedury je celkem 60min.( 30min.zábal, + peeling+masáž). Ošetření se provádí 2x týdně po dobu 5 týdnů.

Alginátová maska " na vlastní kůži"

Děkuji jedné velmi milé zákaznici, že souhlasila s uveřejněním fotek- aby jste mohli i Vy posoudit účinky Alginátové masky aplikované na salóně v rámci celkového liftingového ošetření.

Regenerační péče na zimu

Ideální vánoční nadílka pro zimní období, kdy pleť potřebuje chránit před mrazem, pomoct se vyrovnat s teplotními přechody ze zimy do tepla a doplnit potřebné látky pro posílení přirozené kožní bariéry. Samozřejmostí je anti-age účinek s viditelnými výsledky - sametové vypnutí pleti, po kterém touží každá z nás.